Shopify و Roku شریک هستند تا خرید را به پخش تلویزیونی بیاورند

اگر یک تاجر Shopify هستید و شروع به تبلیغ محصولات خود در Roku کرده اید، مایلیم در نظرات از شما مطلع شویم! شما چی فکر میکنید؟ و برای اطلاعات بیشتر در مورد Shopify، می توانید همه چیز را در مورد عملکرد آن در تحقیقات اخیر ما در بررسی کامل Shopify مطالعه کنید.منبع

Shopify ماموریت دارد تجارت را برای همه بهتر کند، و با همکاری با Roku برای در دسترس قرار دادن Shopify Checkout از طریق کانال‌های جدید، ما این کار را برای برندهای بیشتر آسان‌تر می‌کنیم تا تعامل عمیق‌تری با خریداران داشته باشند و به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنند.

پیتر همیلتونمدیر ارشد نوآوری تبلیغات در Roku، در سفر کاربر این را گفت:

فرآیند پرداخت از طریق پلتفرم پرداخت Roku، Roku Pay انجام می شود، اما تاجر Shopify تایید سفارش را تحویل می دهد.

خرید هنگام پخش جریانی

مزیت دیگر این همکاری این است که Roku بینش و داده های مشتری را با بازرگانان Shopify که در این پلتفرم تبلیغ می کنند به اشتراک می گذارد.

این عالی است فرصت تبلیغاتی جدید برای بازرگانان Shopify برای ارتباط با مصرف کنندگان بالقوه از طریق یک کانال منحصر به فرد. تجربه خرید نیز قیف فروش را ساده می کند و چرخه عمر مشتری، راهنمایی کاربران برای خرید یک کالا پس از ارائه برند به آنها.

مانی فاضلیمدیر محصول، Checkout در Shopify، در مورد این توسعه گفت:

آوردن تجربه خرید Shopify به تلویزیون برای بازرگانان ابتدا یک صنعت است… Roku دسترسی به تبلیغات تلویزیونی را دموکراتیک می کند و اکنون، ما در حال فروپاشی قیف برای تجار Shopify هستیم. این یک نمونه عالی از موقعیت منحصربه‌فرد پلتفرم Roku است که باعث می‌شود تبلیغ‌کنندگان در طول سفر پخش‌کننده، از شروع به کار تا خرید کامل، از قلم نیفتند.»

پس زمینه بنفش با آرم Roku و Shopify
منبع: سال
  • مشتریان اکنون می توانند محصولات را از فروشگاه های Shopify مستقیماً از طریق Roku خریداری کنید
  • یک کانال تبلیغاتی جدید برای بازرگانان Shopify

در اقدامی پیشگامانه، Roku، یک پلتفرم پخش تلویزیونی پیشرو در ایالات متحده، با Shopify، یکی از بهترین سازندگان وب سایت برای فروشگاه های آنلاین، همکاری کرده است تا به بینندگان اجازه دهد از فروشگاه های Shopify از طریق تلویزیون خرید کنند.

اما این دقیقا به چه معناست؟ بازرگانان Shopify می توانند از طریق تبلیغات اکشن Roku یک تبلیغ در Roku قرار دهند. وقتی در طبیعت مشاهده شوند، بینندگان این گزینه را خواهند داشت که محصول را از طریق کنترل از راه دور بدون خروج از سرویس پخش خریداری کنند.