Shopify Sidekick هوش مصنوعی را برای بازرگانان اعلام می کند

گفتن آن سخت است زیرا هنوز در دسترس نیست و ما توانایی های آن را آزمایش نکرده ایم. از آنچه در سال گذشته دیده‌ایم، هوش مصنوعی گلوله برفی است. اگر Shopify Sidekick همانطور که شرکت قصد دارد کار کند، می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت تجار در جستجوی پاسخ‌ها و حتی انجام کارهای ساده مانند اضافه کردن علامت فروش به اقلام شود.

اما این بدان معنا نیست که اگر هوش مصنوعی به عنوان یک ساختار پایه استفاده شود، جایی که شما وارد آن می شوید و محتوا را ویرایش می کنید، نمی تواند باعث صرفه جویی در زمان شود. همچنین سخت است که بدون آزمایش ابزار Shopify Sidekick AI در پاسخ به سؤالات، تغییر صفحات وب و انتقال داده های وب سایت شما مهارت داشته باشیم. هیئت منصفه در مورد اینکه آیا Shopify Sidekick یک ابزار جدید انقلابی خواهد بود یا نه آنطور که در نظر گرفته شده کار نمی کند. Shopify Sidekick هنوز منتشر نشده است، اما Shopify گفته است که “به زودی” – پس این فضا را تماشا کنید!منبع

چند سوال در مورد اینکه آیا هوش مصنوعی می تواند محتوای با کیفیت تولید کند وجود دارد، همانطور که وقتی با رئیس SEO Wix صحبت کردم، او در مورد هوش مصنوعی اظهار داشت:

ما در حال باز کردن جعبه پاندورا هستیم. می‌توانید منتظر باشید که وب به طور موقت خراب شود – و سپس خودش درست شود.»