Shopify Winter ’23 Edition: برترین انتخاب های ما


هنر گرافیکی خانه‌ای پر از اتاق‌های باز با افرادی که مشغول فعالیت‌های مختلفی هستند که حول فروش آنلاین می‌چرخند
منبع: Shopify

در ماه فوریه، Shopify راه اندازی شد آخرین نسخه Shopify Editions: زمستان 23. برای ارائه برخی زمینه‌ها، نسخه‌ها دو بار در سال کاهش می‌یابند و همه محصولات جدید و آینده را که وارد پلتفرم می‌شوند، خلاصه می‌کنند.

نیازهای صاحبان مشاغل و مشتریان دائماً در حال تغییر است، بنابراین مهم است که پلتفرم‌های محبوب – مانند Shopify – برای به اشتراک گذاشتن چیزهای جدید و آنچه می‌توان انتظار داشت، وقت بگذارند.

نسخه زمستان 23 Shopify بر موفقیت درازمدت تمرکز دارد و شامل بیش از 100+ به روز رسانی محصول و بهبودها ما همه را بررسی کرده‌ایم و پنج انتخاب برتر خود را برای به اشتراک گذاشتن با شما انتخاب کرده‌ایم، با تمرکز بر حوزه‌هایی که می‌دانیم خوانندگان ما بیشتر به آنها اهمیت می‌دهند، مانند تجارت الکترونیک و بازاریابی.

1. تسویه حساب یک صفحه

Shopify Checkout در اواخر سال جاری با یک طرح بندی یک صفحه ای ظاهر جدیدی پیدا می کند. با این قالب اصلاح شده، مشتریان مجبور نخواهند بود اطلاعات زیادی را وارد کنند یا روی چندین صفحه کلیک کنند تا خرید خود را تکمیل کنند که امیدواریم منجر به رها شدن سبد خرید کمتری شود. همانطور که Shopify می گوید، “سریع تر، با تبدیل بالاتر و دقیقا همان چیزی است که مشتریان شما انتظار دارند”.

همچنین می‌خواهیم اضافه کنیم که Shopify یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن جدید را به صفحه پرداخت خود اضافه کرده است، به این معنی که اکنون راحت‌تر از همیشه می‌توانید یک تسویه حساب سفارشی برای کسب و کار خود با استفاده از دارایی‌های برند، مانند لوگو یا طرح رنگ، انجام دهید.

2. اتوماسیون بازاریابی

هر کسب‌وکاری اگر می‌خواهد به‌صورت آنلاین موفق باشد، نیاز به تسلط بر بازاریابی دارد، و ابزارهای خودکار Shopify و قالب‌های از پیش ساخته شده به ساده‌تر کردن کار کمک می‌کنند، به‌ویژه زمانی که صحبت از بازاریابی ایمیلی به میان می‌آید. به عنوان مثال، می‌توانید مطمئن شوید که ایمیل‌ها به‌طور خودکار برای خوش‌آمدگویی به مشتریان جدید ارسال می‌شوند، از آنها برای اولین خریدشان تشکر می‌کنید، یا حتی اگر از آخرین باری که بازدید کرده‌اند مدتی می‌گذرد، آنها را به بازگشت به سایت خود تشویق کنید.

علاوه بر این، Shopify’s Winter ’23 Edition به فیلترهای بازاریابی جدید خود اشاره کرد، بنابراین می توانید برای کمک به کمپین های شخصی سازی شده، مشتریان خود را به گروه ها بر اساس بینش مخاطبان دسته بندی کنید.

3. مدیریت موجودی پیشرفته

اگر محصولات فیزیکی برای فروش و توزیع دارید، مدیریت تدارکات می تواند دردسر واقعی باشد. خبر خوب این است که Shopify اکنون به طور خودکار محصولات را تا حد امکان نزدیک به خریداران قرار می دهد و ویژگی مسیریابی سفارشات هوشمند آن – که قرار است امسال راه اندازی شود – به شما کمک می کند تا با یافتن مکان بهینه برای تحویل، هزینه ها و تاخیرهای حمل و نقل را به حداقل برسانید.

با این حال، ما از سیستم جدید ردیابی موجودی Shopify بسیار هیجان‌زده هستیم که به صاحبان مشاغل دید منحصر به فردی از مقادیر محصول در مکان‌های موجودی سهام می‌دهد.

4. بهبود گزارش

ابزارهای گزارش دهی بهبود یافته Shopify به شما کمک می کند تا در آینده بینش و تجزیه و تحلیل بهتری در وب سایت و مشتریان خود داشته باشید. از نماهای تازه گرفته تا ابزار مقایسه داده ها، می توانید عملکرد کسب و کار خود را با دقت بیشتری نظارت کنید.

یکی از عناصر جالب به‌روزرسانی Shopify، تجزیه و تحلیل گروهی است – هدف آن کشف مشتریان وفادار، نظارت بر رفتار آنها در طول فرآیند پرداخت و شناسایی راه‌هایی برای حفظ طولانی مدت این روابط است. این امر به ویژه در دوره‌های شلوغ تعطیلات مفید است و داده‌هایی مانند میانگین ارزش سفارش و مکان خرید را پوشش می‌دهد، و همچنین اطلاعاتی در مورد خریدهای تکراری که انجام می‌شود، خواهید داشت.

5. Shopify Tax

مالیات هیجان انگیزترین بخش راه اندازی یا راه اندازی کسب و کار شما نیست و می تواند فوق العاده گیج کننده باشد – به خصوص اگر تازه وارد دنیای تجارت الکترونیک هستید. اما نگران نباشید، زیرا Shopify Tax همه اینها را برای شما انجام می دهد و استرس چنین کار پیچیده ای را در زمانی که شما در حال حاضر به عنوان یک صاحب کسب و کار به شدت دستکاری می کنید، از بین می برد.

ما واقعاً نمای کلی ایالت به ایالت و این واقعیت را دوست داریم که Shopify به طور خودکار نرخ های مناسب را در صورت لزوم اعمال می کند و در بالای تغییرات محلی یا بزرگتر قرار می گیرد.منبع