Square Online رشد بزرگی را برای صاحبان رستوران ها اعلام می کند، متعهد به ادامه حمایت و محصولات می شود

میدان آنلاین فاش کرده است که پلتفرم مخصوص رستوران آن، Square for Restaurants، در سال گذشته با رشد 47 درصدی در بازار، موفقیت بزرگی را تجربه کرده است. علاوه بر این، 38 درصد افزایش در پرداخت مشترکان سال به سال داشته است.

یک آشپزخانه شلوغ با سیستم مربعی KDS که در قاب مرکزی آویزان است
منبع: Square Online
  • اسکوئر آنلاین اخیراً از رشد 47 درصدی بازار بالا و افزایش 38 درصدی مشترکین سال به سال در سرویس Square for Restaurants خود خبر داده است.
  • Square Online KDS را برای اندروید راه‌اندازی کرده است، یک سیستم مدیریت سفارش که مستقیماً با Square POS کار می‌کند و جلو و پشت هر رستورانی را همگام‌سازی می‌کند.

این ویژگی ترکیبی از پردازش پرداخت، گزارش فروش متمرکز، و مدیریت حق رای در همه مکان‌های شما است، و همچنین وعده بهبود تعامل با مشتری با ویژگی‌هایی را می‌دهد که به شما امکان سفارش آنلاین، کارت‌های هدیه، و برنامه های وفاداری.

KDS برای اندروید، طبق ویدیوی اعلامی خود، پایان رسیدهای لکه دار و بلیت های چرب را نشان می دهد و به بلیط ها و سفارشات اجازه می دهد فوراً در مناطق مناسب نمایش داده شوند و به کارکنان آشپزخانه کمک می کند تا غذا را به طور موثر از آشپزخانه خارج کنند.

همانطور که متیو اوکانر، رئیس بخش عمودی و پلتفرم در Square گفت:

Square for Franchises در حال حاضر توسط +4 میلیون کسب و کار طبق Square استفاده می شود و به نظر می رسد موفقیت تازه شروع شده است. ممکن است الهام بخش سازندگان وب سایت بیشتری باشد تا به دنبال پل زدن بین مشاغل آنلاین و آفلاین باشند.منبع

“رشد Square for Restaurants بیانگر عطش صاحبان رستوران برای فناوری جدید و شهودی برای کمک به شکوفایی مشاغل آنها است. […] اداره یک رستوران در حال حاضر دشوار است – اما در Square، ما شریک فناوری هستیم تا زندگی رستوران‌داران را کمی آسان‌تر کنیم.

در حالی که رشد Square در سال گذشته بدون شک نشان‌دهنده موفقیت Square برای رستوران است، از حرکت گسترده‌تری توسط سازنده وب‌سایت برای وجود یک پلتفرم آفلاین و آنلاین صحبت می‌کند.

Square این اعلامیه را با راه اندازی یک نرم افزار جدید در محدوده Square for Restaurants، KDS (سیستم تحویل آشپزخانه) برای اندروید همراه کرد. KDS برای اندروید است طراحی شده برای رستوران، و امکان همگام سازی با نقطه فروش مربع موجود را فراهم می کند، به این معنی که سفارشات و بلیط ها را می توان بین پیشخوان و آشپزخانه به طور موثرتری همگام سازی کرد.

Square for Restaurants در حال حاضر به عنوان یک طرح رایگان در دسترس است اما فقط به یک سیستم Square POS دسترسی دارد. اگر می خواهید ویژگی جدید KDS را داشته باشید، باید این ویژگی را داشته باشید به طرح پلاس 60 دلار در ماه پرداخت کنید (اگر علاقه دارید یک آزمایش رایگان 30 روزه دارد!)

میدان در آشپزخانه

Square همچنین پلتفرم Square for Franchises خود را معرفی کرد و به هر رستوران آجری اجازه داد تا آگاهی از برند خود را افزایش دهد و یک امتیاز کامل را با سیستم مدیریت Square اجرا کند.