Squarespace بیستمین سالگرد خود را با الگوی جدید جشن می گیرد

Squarespace دارد 100+ قالب با طراحی حرفه ای برای انتخاب کاربران، طیف وسیعی از صنایع از جمله مد، رسانه و پادکست، عروسی و عکاسی را پوشش می‌دهد. چیزی که Squarespace را از رقبای خود متمایز می کند، تاکید آن بر کیفیت و زیبایی است. بنابراین، اگر به‌دنبال یک وب‌سایت بصری خوشایند هستید، Squarespace بهترین گزینه برای شماست و قالب جدید Singularity آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تبلیغ Super Bowl 2023 به عنوان اشاره ای به منشا و هدف اولیه این شرکت در بیستمین سالگرد آن است. آدام درایور بازیگر نامزد اسکار را نشان می دهد که به این درک می رسد که یک وب سایت می تواند وب سایت های دیگری بسازد – در این مورد، Squarespace. در نتیجه این کشف، واقعیت شروع به از هم پاشیدن می کند و یک رویداد تکینگی رخ می دهد، از این رو نام الگوی همراه آن است.

Squarespace که در سال 2003 توسط آنتونی کاسالنا تأسیس شد، شروعی ساده داشت – مشابه فیسبوک، Squarespace در یک اتاق خوابگاه در دانشگاه مریلند شروع به کار کرد. دو دهه بعد، این تیم به بیش از 1600 نفر با دفاتر در سراسر جهان افزایش یافته است. کمک به مردم برای ایجاد میلیون ها وب سایت.

و تنها در سال 2022، Squarespace ساخته شد 867 میلیون دلار در درآمد!

این نمونه عالی از Squarespace است که کیفیت را بر کمیت ارزش می‌گذارد و نشان‌دهنده عالی چرایی آن است Squarespace استاد طراحی خلاقانه است در دنیای وب سایت ساز 20 سالگی مبارک، Squarespace!منبع

را قالب تکینگی فوق العاده شیک، مدرن و براق است – ما به خصوص عناصر بصری را دوست داریم که بدون زحمت با هم ترکیب می شوند و همچنین انیمیشن های گرافیکی که چشم شما را به خود جلب می کنند. به علاوه، سایت دمو به زیبایی جریان دارد و دارای یک سیستم ناوبری ساده است تا همه چیز را حداقلی نگه دارد.

در حالی که ما به عنوان وب سایتی شروع به کار کردیم که وب سایت می سازد، Squarespace به یک پلتفرم قدرتمند تبدیل شده است که تمام ابزارهایی را که کارآفرینان برای تبدیل یک ایده به واقعیت و راه اندازی یک کسب و کار پر رونق آنلاین نیاز دارند، فراهم می کند.

تبلیغات قبلی Squarespace Super Bowl شامل Zendaya، Dolly Parton، Winona Ryder، Keanu Reeves، John Malkovich، Keegan-Michael Key، Jordan Peele و Jeff Bridges بوده است. بنابراین، آدام درایور در شرکت خوبی است!

همانطور که بنیانگذار و مدیر عامل Squarespace، آنتونی کاسالنا، در مورد کمپین اخیر Super Bowl و توسعه شرکت گفت:

Squarespace با نهمین کمپین Super Bowl و یک الگوی انحصاری – Singularity، بیستمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد.