Squarespace بیستمین سالگرد خود را با الگوی جدید جشن می گیرد

اما، چگونه همه اینها با تبلیغ Super Bowl Squarespace مرتبط است؟

بازی

این نمونه عالی از Squarespace است که کیفیت را بر کمیت ارزش می‌گذارد و نشان‌دهنده عالی چرایی آن است Squarespace استاد طراحی خلاقانه است در دنیای وب سایت ساز 20 سالگی مبارک، Squarespace!منبع

وب سایت دمو Squarespace با استفاده از الگوی Singularity، دارای پس‌زمینه مشکی با متن سفید بزرگ و تصویری از یک کوه برفی
منبع: Squarespace

Squarespace قالب تکینگی نسخه محدود به طور خاص برای استفاده در سیستم طراحی وب سایت جدید خود، Fluid Engine، که در سال 2022 راه اندازی شد، ایجاد شده است. می توانید اکنون به لیست انتظار الگو بپیوندید یا الگوهای جایگزین Squarespace را مرور کنید تا مناسب وب سایت خود را بیابید.

و تنها در سال 2022، Squarespace ساخته شد 867 میلیون دلار در درآمد!

Squarespace که در سال 2003 توسط آنتونی کاسالنا تأسیس شد، شروعی ساده داشت – مشابه فیسبوک، Squarespace در یک اتاق خوابگاه در دانشگاه مریلند شروع به کار کرد. دو دهه بعد، این تیم به بیش از 1600 نفر با دفاتر در سراسر جهان افزایش یافته است. کمک به مردم برای ایجاد میلیون ها وب سایت.

Squarespace دارد 100+ قالب با طراحی حرفه ای برای انتخاب کاربران، طیف وسیعی از صنایع از جمله مد، رسانه و پادکست، عروسی و عکاسی را پوشش می‌دهد. چیزی که Squarespace را از رقبای خود متمایز می کند، تاکید آن بر کیفیت و زیبایی است. بنابراین، اگر به‌دنبال یک وب‌سایت بصری خوشایند هستید، Squarespace بهترین گزینه برای شماست و قالب جدید Singularity آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تبلیغات قبلی Squarespace Super Bowl شامل Zendaya، Dolly Parton، Winona Ryder، Keanu Reeves، John Malkovich، Keegan-Michael Key، Jordan Peele و Jeff Bridges بوده است. بنابراین، آدام درایور در شرکت خوبی است!

همانطور که بنیانگذار و مدیر عامل Squarespace، آنتونی کاسالنا، در مورد کمپین اخیر Super Bowl و توسعه شرکت گفت:

Squarespace با نهمین کمپین Super Bowl و یک الگوی انحصاری – Singularity، بیستمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد.

در حالی که ما به عنوان وب سایتی شروع به کار کردیم که وب سایت می سازد، Squarespace به یک پلتفرم قدرتمند تبدیل شده است که تمام ابزارهایی را که کارآفرینان برای تبدیل یک ایده به واقعیت و راه اندازی یک کسب و کار پر رونق آنلاین نیاز دارند، فراهم می کند.