Squarespace Blueprint الگوهای منحصر به فرد و سفارشی را ارائه می دهد

در اوایل این ماه، Squarespace از انتشار Squarespace Blueprint – a سیستم طراحی وب سایت هدایت شده که به کاربران کمک می کند یک وب سایت منحصر به فرد از ابتدا ایجاد کنند.

هنگامی که کاربر شروع به طراحی می کند، بسیاری از سازندگان وب سایت سؤال می پرسند، اما Squarespace Blueprint مایل بیشتری را طی می کند. ترکیب عناصر قالب و گزینه های یک ظاهر طراحی شده.

مرحله دوم در راه اندازی Squarespace Blueprint، از کاربران می خواهد یک صفحه اصلی طراحی کنند - پیش نمایش وب سایت در سمت چپ و گزینه های طراحی در سمت راست وجود دارد.
Squarespace Blueprint شما را از طریق یک فرآیند راه اندازی ساده برای ایجاد یک سایت منحصر به فرد هدایت می کند.
  • Squarespace Blueprint یک سیستم طراحی وب سایت هدایت شده است که برای مبتدیان ایده آل است
  • در پنج مرحله ساده یک وب سایت Squarespace منحصر به فرد ایجاد کنید

اگر مشتری جدید یا موجودی هستید که این ویژگی را امتحان می‌کنید، طیف وسیعی از انتخاب‌ها برای آزمایش در اختیار شما قرار می‌گیرد – در واقع، بیش از یک میلیارد ترکیب های طراحی! بنابراین هیچ دو وب سایتی شبیه هم نیستند.

و اگر در مورد طراحی به کمی کمک اضافی نیاز دارید، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه طراحی وب سایت را بخوانید یا در مورد نحوه استفاده از Squarespace بیشتر بدانید.منبع

هنگامی که قالب سفارشی شما گرد هم آمد، کاربران می توانند آن را به دلخواه شکل داده و شخصی سازی کنند.

ویژگی منحصر به فرد Squarespace Blueprint چیست؟

ویژگی جدید ارائه می دهد:

  • یک تجربه طراحی تعاملی – ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد در پنج مرحله ساده
  • راهنمایی تخصصی – Squarespace از کاربران با هر انتخاب طراحی پشتیبانی می کند
  • گزینه های چیدمان و یک ظاهر طراحی شده انتخاب شده – برای ساختن چیزی که با تصویر برند شما مطابقت دارد، طرح‌بندی‌ها و عناصر حرفه‌ای طراحی شده را مرور کنید.
  • پیش نمایش زنده و نوار پیشرفت – ببینید که چگونه وب سایت شما در هنگام طراحی شکل می گیرد
  • یک وب سایت کاملا کاربردی – پس از ساخت با Squarespace Blueprint، همچنان به ابزار معمولی سازنده وب سایت Squarespace و Fluid Engine دسترسی خواهید داشت.

هر مشتری Squarespace با دسکتاپ می تواند از ویژگی جدید استفاده کند. در حال حاضر به زبان انگلیسی در دسترس است، اما در آینده به سایر زبان‌ها نیز عرضه خواهد شد، هرچند در حال حاضر هیچ بازه زمانی در این مورد وجود ندارد.

Squarespace می گوید ویژگی جدید به هر کسی این امکان را می‌دهد که یک دیدگاه خلاقانه یا هویت برند را راحت‌تر از همیشه بیان کند.

پس از ایجاد یک حساب کاربری، Squarespace Blueprint شما را از طریق یک فرآیند پنج مرحله ای، از شما می خواهد که برای عنوان، صفحه اصلی، صفحات، رنگ ها و فونت سایت خود انتخاب هایی برای طراحی داشته باشید.

پس از پرسشنامه مختصر، می توانید وب سایت خود را به دلخواه ویرایش کنید. مزیت Squarespace Blueprint این است که ساخت وب سایت شما را فوق العاده ساده و در دسترس می کند و اگر نیاز دارید سریع آنلاین شوید، این یک جایگزین عالی برای سازندگان ADI است.

ما به شدت Squarespace Blueprint را برای مبتدیان توصیه می کنیم یا هر کسی که در مورد طراحی اعتماد به نفس کمتری دارد – شما یک پایه محکم برای شروع به دست می آورید و می توانید هر زمان که بخواهید هر عنصری را تغییر دهید.