Web.com قیمت گذاری | کدام طرح ها ارزش پول شما را دارند؟

به علاوه، قیمت‌های ارزان اولیه آن (حتی اگر فقط برای ماه اول باشد) Web.com را در مقابل رقبای خود متمایز می‌کند. همانطور که گفته شد، بسیاری از سازندگان و پلتفرم‌های دیگر آزمایش‌های رایگان یا طرح‌های رایگان را ارائه می‌دهند، که Web.com این کار را نمی‌کند.

در حالی که Web.com در لیست های مختلف ما از بهترین سازندگان وب سایت یا ارائه دهندگان برتر میزبانی وب در بازار برش نمی دهد، این به این معنی نیست که بدترین یا این یک ارائه دهنده ساده و اساسی است، کاملا، اما اگر این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید، Web.com این کار را به خوبی انجام می دهد!

برای سازندگان وب سایت، اگر پیشنهاد ماه اول را کنار بگذاریم، برنامه های Web.com از 4.95 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) شروع می شود. بیایید نگاهی به سه سازنده برتر وب سایت خود بیندازیم تا قیمت ها را مقایسه کنیم:

Web.com نمی تواند بهترین های بازار را شکست دهد، اما برای هر کسی که به دنبال سازنده وب سایت یا برنامه میزبانی است که ملزومات ضروری را در اختیارشان قرار دهد، مناسب است.منبع برای تجارت الکترونیک، برنامه ضروری تجارت الکترونیک Web.com از 13.95 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه). در اینجا سه ​​رقیب برتر برای مقایسه آورده شده است:

طرح میزبانی وب پیشنهادی ما، پلن پلاس، از 4.95 دلار در ماه برای مدت 12 ماه شروع می شود که به طور قابل توجهی بالاتر از سایر ارائه دهندگان هاست است. انتخاب برتر ما برای میزبانی، Bluehost، فقط از ساعت شروع می شود 2.95 دلار در ماه. برنامه های آن از ویژگی های غنی برخوردار است، یکپارچگی عالی وردپرس را ارائه می دهد، و یک تیم پشتیبانی مفید در بال ها وجود دارد.

وب با لوگو

یک پلتفرم ساده و اساسی می خواهید؟

در نهایت، اگرچه Web.com هم هاست اشتراکی و هم میزبانی وردپرس را ارائه می دهد، سایر ارائه دهندگان هاست در بازار طیف وسیع تری از جمله VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی را به مشتریان ارائه می دهند. بنابراین، Web.com در اینجا در یک نقطه ضعف قرار دارد.