Wix یک سازنده متن با هوش مصنوعی برای ویرایشگر خود معرفی کرده است

OpenAI اخیرا اعلام کرده است راه اندازی ChatGPT 4، جدیدترین تکرار ابزار هوش مصنوعی آنها، قادر به پاسخگویی به سوالات و ایجاد محتوا در تنها چند ثانیه است. توسعه دهندگان آن ادعا می کنند که در “سطح انسانی” کار می کند و توانایی درک تصاویر و همچنین متن را به دست می آورد.

سازندگان دیگر برای تکمیل سایت خود با محتوا مبارزه نخواهند کرد.

در مسیر فعلی خود، کاربران Wix می‌توانند انتظار داشته باشند که این فناوری با در دسترس‌تر و مفیدتر شدن کاربران، رواج بیشتری داشته باشد.منبع

Wix اخیراً یک ویژگی متنی هوش مصنوعی را در ویرایشگر خود راه اندازی کرده است تا به کاربران امکان می دهد محتوای متنی برای سایت های خود تولید کنند.

اسکرین شات از ویژگی متنی هوش مصنوعی Wix با کادر متن و سپس کادر درج و دستور
منبع: Wix

این به‌روزرسانی پس از انفجار ChatGPT به عنوان ابزاری در بسیاری از بخش‌های آنلاین منتشر شد. از فوریه 2023، گزارش شده است که ChatGPT اکنون دارد بیش از 100 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان – نرخ پذیرش رکوردشکنی در صنعت فناوری!

با این حال، استفاده آزاد از ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT بدون شکایت آنها نبوده است. بسیاری آن را به عنوان یک اخلالگر بزرگ در صنعت، تهدیدی بالقوه برای کل صنعت نویسندگان محتوای آنلاین می دانند. دیگران آن را به‌عنوان یک نجات‌دهنده می‌بینند، که گردش کار بازاریابی آنلاین و سئو را به طور گسترده بهبود می‌بخشد.

Wix در به‌روزرسانی خود بیان می‌کند که AI Text Creator بسیار کاربرپسند است و می‌توان از آن برای ایجاد هر چیزی از عناوین جذاب گرفته تا متن دقیق استفاده کرد. برای کاربران Wix، این به معنای نیاز کمتری برای نگرانی در مورد نوشتن برای وب است.

AI Text Creator ChatGPT 3 توسط OpenAI را اجرا می کند و این قول را می دهد