Wix 50% تخفیف فروش فلش نیم بها — اکنون در دسترس است!

در مجموع هشت طرح برتر وجود دارد که از 14 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه). این آگهی‌های Wix را حذف می‌کند و به شما امکان می‌دهد از یک نام دامنه شخصی‌سازی شده استفاده کنید، و همچنین میزان ذخیره‌سازی خود را افزایش دهید. از بین هشت مورد، Wix همچنین سه برنامه تجارت الکترونیک اختصاصی را ارائه می دهد که از 23 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه). همانطور که قبلاً به Wix اشاره کردیم است کمی گران‌تر از برخی گزینه‌ها است، اما – با توجه به اینکه از ویژگی‌ها و عملکردهای بسیار بیشتری نسبت به رقبا پشتیبانی می‌کند – فکر می‌کنیم که برچسب قیمت کاملاً موجه است.

اخبار و به روز رسانی

امکانات

بهترین ویرایشگر ویکس سازندگان وب سایت

تجارت الکترونیک

Wix همچنین دارای یک فروشگاه برنامه بزرگ است، بنابراین اگر به ویژگی های اضافی نیاز دارید، می توانید به راحتی آنها را به سایت خود اضافه کنید.

طرح

Wix با بیش از 800 قالب ارائه می شود که می توانید از بین آنها انتخاب کنید – این تعداد چشمگیر است، به خصوص که همه آنها به صورت حرفه ای طراحی شده اند. قالب‌های Wix که به صنایع مختلفی مانند «رویدادها» و «عکاسی» تقسیم می‌شوند، به راحتی فیلتر می‌شوند تا زمانی که یک مورد کامل را پیدا کنید.

Wix یک طرح رایگان دارد که می توانید تا زمانی که دوست دارید در آن بمانید، که برای شروع عالی است. با این حال، محدودیت های خود را دارد، بنابراین برای یک سایت واقعا حرفه ای، باید به برنامه های پولی آن نگاه کنید.

Wix یک برنامه رایگان بسیار سخاوتمندانه دارد که شامل:

  • ابزارهای سئو (بهینه سازی موتور جستجو) برای کمک به یافتن سایت شما در گوگل
  • به اشتراک گذاری اجتماعی، بنابراین می توانید سایت خود را تبلیغ کنید
  • یک ویرایشگر تلفن همراه، بنابراین می توانید سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه عالی جلوه دهید

با این حال، زمانی که سایت شما فعال شد، نمی توانید قالب ها را تغییر دهید، بنابراین برای انتخاب وقت خود را صرف کنید.

اگرچه این مقاله عمدتاً بر روی بهترین سازندگان وب سایت متمرکز است، اما فکر کردیم که ذکر تجارت الکترونیک در مورد Wix مهم است. این به این دلیل است که در تحقیقات تجارت الکترونیک ما، با امتیاز چشمگیر در صدر قرار گرفت امتیاز 4.7 از 5. این کارکرد تجارت الکترونیک با کیفیت را برای کسانی که می‌خواهند آنلاین بفروشند ارائه می‌کند و آن را به یک پلتفرم واقعاً چند استعدادی تبدیل می‌کند.

قیمت گذاری

منحصربه‌فرد کردن سایتتان آسان است – به سادگی عناصری مانند جعبه‌های متن و تصاویر را دقیقاً به جایی که می‌خواهید بکشید، صفحاتی را اضافه کنید و هر چیزی را که نمی‌خواهید حذف کنید. Wix به شما آزادی خلاقیت کامل می دهد!

در این ماه Wix چه خبر است؟

  • اکنون می توانید پس زمینه هایی با گرادیان های شعاعی، خطی یا سیال ایجاد کنید. فقط روی نماد گرادیان در بالای انتخابگر رنگ کلیک کنید و نوع گرادیانی را که می‌خواهید اعمال کنید انتخاب کنید.
  • اکنون می توانید برنامه Omnisend را با وب سایت خود ادغام کنید، که به شما امکان می دهد ایمیل و پیامک کتاب را برای مشتریان خود ارسال کنید. هر زمان که رزرو تأیید شد، لغو شد، زمان‌بندی مجدد شد یا نزدیک شد، می‌توانید به مشتریان اطلاع دهید.
  • Wix Events اکنون به شما این امکان را می دهد که نقشه های صندلی خود را با قیمت بلیط ردیفی ایجاد کنید تا مهمانان بتوانند هنگام رزرو صندلی خود را انتخاب کنند. برای انجام این کار، رویداد خود را مانند حالت عادی ایجاد کنید و سپس به تب “رویدادها” در داشبورد بروید. رویداد تازه ایجاد شده خود را انتخاب کنید، برگه «بلیط» را انتخاب کنید و سپس روی دکمه «ایجاد» در کنار گزینه «نقشه صندلی» کلیک کنید.منبع