Wix Headless عصر جدیدی از توسعه وب را به ارمغان می آورد


اسکرین شات از wix headless که سه طرح بندی wix را روی گوشی، صفحه نمایش کامپیوتر و کنسول برنامه‌نویس در پس‌زمینه سیاه نشان می‌دهد.
منبع: Wix
  • Wix Headless به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از قابلیت های باطن Wix و پلت فرم های مدیریت کسب و کار در هر پلتفرمی استفاده کنند.
  • در حین پرداخت هزینه برای سرویس پریمیوم Wix، می توانید با استفاده از هر زبان برنامه نویسی که دوست دارید، قسمت جلویی را سفارشی کنید و آزادی خلاقانه زیادی به توسعه دهندگان وب بدهید.

Wix وی از ویژگی جدیدی برای توسعه دهندگان وب پرده برداری کرده است که به کاربران امکان دسترسی به طیف کامل خدمات باطن Wix و ابزارهای مدیریت کسب و کار را برای هر سایت یا برنامه موجودی که می خواهند می دهد. این ویژگی که با نام Wix Headless شناخته می شود، به توسعه دهندگان و طراحان وب کنترل خلاقانه کامل برای ساختن یک وب سایت همانطور که می خواهند و در عین حال دسترسی کامل به عملکردهای Wix دارند.

در این اطلاعیه، Wix تمام قابلیت‌های باطن خاص را که توسعه‌دهندگان می‌توانند از طریق Wix Headless به آن‌ها دسترسی داشته باشند، توضیح داد. شامل:

  • تجارت الکترونیک Wix
  • مدیریت محتوا
  • رزروها
  • برنامه ریزی
  • مناسبت ها
  • تهیه بلیط
  • طرح های قیمت گذاری

در تحقیقات خود ما در مورد بهترین سازندگان وب سایت، ویژگی تعیین کننده Wix قدرت ابزارهایی است که به کاربران خود دسترسی می دهد. در حالی که این ابزارها در سطح بالایی قرار دارند، در نهایت Wix یک سازنده وب سایت است و باید برای همه قابل دسترسی باشد، به این معنی که توسعه دهندگان وب حرفه ای باید تحت قالب ها و محدودیت های ظاهری Wix کار کنند. با Wix Headless، این مانع برداشته می‌شود و توسعه‌دهندگان می‌توانند به ویژگی‌های باکیفیت ارائه‌شده توسط Wix دسترسی داشته باشند، در حالی که با استفاده از هر پلتفرمی که می‌خواهند، قسمت جلویی را طراحی می‌کنند.

Wix اظهار داشت که مانند برنامه رایگان خود برای ساخت وب‌سایت، Wix Headless برای شروع کاملاً رایگان است، اما برای دسترسی کامل به ویژگی‌هایی مانند پذیرش پرداخت‌ها، کاربران باید وارد برنامه Premium شوند که در شروع آن شروع می‌شود. 16 دلار در ماه.

در حال حاضر، Wix Headless تنها برای پشتیبانی از Wix JavaScriptSDK شناخته شده است، اما ممکن است در آینده از زبان های برنامه نویسی دیگری پشتیبانی شود.

در حال حاضر، این حرکت مطمئناً یک تغییر بازی در نحوه تعامل سازندگان وب سایت با توسعه دهندگان است و زمان نشان خواهد داد که آیا دیگران مایل به دنبال کردن مسیر غیرمتمرکز Wix هستند یا خیر.



منبع