WordPress.com 5 تم جدید وب سایت را منتشر می کند

1. جورج لوئیس

تصویری از تم جدید جورج لویس وردپرس، با پس‌زمینه خاکستری و فونت سیاه و سفید در بالا.

Bibimbap که به نام یکی از خوشمزه ترین غذاهای ملی کره گرفته شده است، برای افراد غذاخوری ایده آل است. از رستوران‌ها و نانوایی‌ها گرفته تا کامیون‌های غذا و پنجره‌های بازشو، این طرح زمینه با الگوهای منو، مکان‌ها، و گالری‌های غذای دل‌انگیز برای نمایش لقمه‌های خوشمزه شما ارائه می‌شود.

آیا شما یک سرآشپز مشتاق هستید که آماده باشید تا یک وب سایت برای رستوران جدید خود بسازید؟ به بهترین سازندگان وب سایت ما برای رستوران ها نگاهی بیندازید تا پلتفرم مناسب خود را پیدا کنید.

5. المپیک (79 دلار در سال)

یک تم جدید و پولی WordPress.com با پس‌زمینه سیاه، متن سفید، و تصاویر روشن، پررنگ، نارنجی.

با الهام از جورج لوئیس، یکی از تحسین‌شده‌ترین ارتباط‌دهنده‌های تبلیغاتی یک نسل، این تم پیش‌فرض متن به تایپوگرافی جسورانه اما کلاسیک و یک پالت تک رنگ متمایل می‌شود. این طراحی شده است تا برای وبلاگ نویسان مینیمالیستی که می خواهند بیانیه ای ارائه دهند جذاب باشد.

2. شعر

تم جدید Poema WordPress.com دارای پس‌زمینه سفید با نوشته‌های ظریف سفید در بالا.

روشن، جسور و هیجان انگیز، Olymp برای کاربران WooCommerce طراحی شده است که واقعاً می خواهند فروشگاه های آنلاین آنها از صفحه خارج شود. این دارای تعدادی الگوی صفحه داخلی است، به طوری که کاربران در هنگام ساخت فروشگاه آنلاین خود نیازی به شروع از ابتدا نخواهند داشت.

آیا تا به حال نام Documerica.org را شنیده اید؟ این موضوع نتیجه یک برخورد تصادفی با این آرشیو آنلاین است که عکس‌های دامنه عمومی را در خود جای داده است که در ابتدا به عنوان بخشی از یک ابتکار خلاقانه از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده گرفته شده است. موضوع، تصاویر را بر کلمات اولویت می‌دهد و از فونت‌های کوچک استفاده می‌کند تا به عکاسی تسلط پیدا کند.

4. Bibimbap

یک تم جدید WordPress.com، با پس‌زمینه عکاسی که یک کاسه غذای کره‌ای را نشان می‌دهد.

کلاسیک و مینیمالیستی، بدون اینکه صریح یا صریح باشد، پوئما ادای احترام دیجیتالی به نویسنده، شاعر و فیلسوف پرتغالی فرناندو پسوا است. این الگو که برای ابطال ظرافت طراحی شده است، با عرض محتوای راحت و فضای سفید عمدی ساخته شده است که نوشتار شما را در جلو و مرکز قرار می دهد و خواننده را در کلمات شما غرق می کند.

3. فایل

تم جدید WordPress.com با پس زمینه مشکی، متن سفید کوچک و تصویر بزرگ عکاسی از یک دختر با عینک.

پنج تم بالا اکنون زنده هستند و می‌توانید آنها را در صفحه «موضوعات» WordPress.com در زیر «ظاهر» در منوی ناوبری سمت چپ داشبورد WordPress.com خود پیدا کنید.منبع

از بین پنج تم جدید، Olymp تنها موردی است که رایگان نیست. این پلتفرم با معرفی اخیر تم های شخص ثالث به بازار WordPress.com، این طرح را به صورت اشتراک ارائه می دهد. کاربران برای دسترسی و استفاده از آنها باید 79 دلار در سال بپردازند.